KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9467465
nr 946 7465
Blandteknik
2 st. Hjalmar Westerberg, båtar i månsken, signerade, 1885, 28x45
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:20:43
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr